۱۳۹۷/۱۰/۰۶
فرماندار شهرستان لامرد در دیدار مدیران ارشد مخابرات و فن آوری اطلاعات کشور و استان فارس:

روند رشد و توسعه شهرستان لامرد به گونه ای هست که خدمات مخابراتی معمولی برای آن پاسخگو نیست و باید توجه ویژه ای به آن شود.

سهرابی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس : انقلاب صنعتی شهرستان لامرد بسیار چشمگیر و نیاز به زیر ساخت های مدرن مخابراتی از ضروریات آن است.

با تلاشهای دکتر علوی نماینده شهرستان های لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی و پیگیری های  شبانی نژاد فرماندار شهرستان لامرد حمیدی پور معاون دفتر امور استان های وزارت ارتباطات و مجری طرح توسعه خدمات عمومی اجباری روستایی به همراه  سهرابی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس ، مهندس فرشادی کارشناس دفتر هماهنگی وزارت ارتباطات وبرزو کارشناس اداره کل ارتباطات و فن آوری اطلاعات استان فارس جهت بررسی و رفع مشکلات ارتباطی در حوزه تلفن ثابت و همراه و همچنین دیتا به شهرستان لامرد سفر کردند.
حسین شبانی نژاد در دیدار مدیران ارشد مخابرات و فن آوری اطلاعات گفت :اینترنت پر سرعت و خدمات ارتباطی نوین از نیازهای ضروری شهرستان لامرد می باشد و این نیاز باید هماهنگ با پیشرفت های دیگر توسعه یابد .
سهرابی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس نیز با چشمگیر خواندن روند پیشرفت شهرستان لامرد از برنامه های گسترده اداره مطبوع خود در شهرستان لامرد گفت: آنچه در لامرد دیدم فراتر از تصور من بود ، شتاب پیشرفت لامرد به حدی است که هماهنگ شدن با آن کار مشکلی است اما تلاش می کنیم نیازهای ارتباطی در حوزه صنعت و نیازهای مردم در بخشهای مختلف را به سرعت جبران کنیم .
 


منبع : فرمانداری شهرستان لامرد

کد خبر : 70347
تعداد بازدیدها : ۷۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است